Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Infinity Ref 1250 w obudowie 30 L ?

30 Jan 2009 00:01 1789 11
  • Level 9  
    Witam!

Mam pytanko: czy do głośnika Infinity Ref 1250 pasuje skrzynia zamknięta 30 litrów?

Czy da rade sobie z bardzo szybką muzyką?

Mam nadzieje, że udzielicie konkretnych odpowiedzi :)

Z góry dzieki ;)
  • Helpful post
    Level 25  
    skrzynia pasuje ale jak sie bedzie sprawowac to nie wiem
  • Level 9  
    no wlasnie ja tez niewiem, a mozliwosci odsluchu nie mam.. ;/
  • Helpful post
    Level 25  
    Masz juz ten glosnik czy dop zamierzasz go kupic? Ps. jesli ma byc bardzo szybko to lepiej miec glosnik 10" a infiniy z serii referance moga miec problem z odtwarzaniem bardzo szybkiego impulsu w koncu to najnizsza seria. Mysle ze to bardziej uniwersalny glosnik i chyba problem moze byc z osiagnieciem duzej detalicznosci ale kto nie ryzykuje ten niema ;)
  • Level 9  
    Mam zamiar kupić. Właśnie potrzebuje głośnika, który bardzo szybko zagra.
    To może zamiast tego Infinity lepszy będzie 10 cali :) Np. coś z tego: Lanzar Max 10, Sony X-Plod XS-L101P5 albo Hertz DS 250?
  • Helpful post
    Level 25  
    Powiedz ile mozesz przeznaczyc na to kasy? ps. na car audio sony w ogole nie patrz:) aha i autko masz hatchback/kombi czy sedana?
  • Level 9  
    Golf 3 hatchback :)
    Skrzynkę chciałem jako uzupełnienie basu bo z moich 16 na przodzie jest go niewiele. Mogę przeznaczyć max 500 zł, sprzęt może być używka albo nowy. Nie mam aż tak dużych wymagań, chodzi mi tylko o to aby całość grała w miare przyzwoicie no i szybko (słucham trance, electro - głównie muzyka klubowa) bo wiadomo co sie dzieje jak głośnik nie nadąży..

A może Re-Audio Re-10 by sie nadał w skrzyni zamkniętej 16 litrów do takiej muzyki?
  • Moderator of CarAudio
    500zł na suba ,czy 500zł na suba i wzmacniacz (okablowanie) ?
  • Level 9  
    500 zł na calosc, no max 550 z kablami..
  • Helpful post
    Level 25  
    W tej cenie markowy sub, wzmacniacz i jeszcze kable do tego. Marnie to widze, głośnik min 250zl za np RE 10S za nowy (ps.ktos na allegro chce sprzedac taki glośnik wraz ze skrzynka 16L moze byc tanio) do tego skrzynka z 15L netto(sam będziesz ją robić?), okablowanie (rca-30zl, zasilajace 60zl), wzmacniacz na allegro Alpine MRV T500 jest za 200zl. Mysle ze takie cos by było ok taniej raczej się nieda
  • Level 9  
    Runcajs wrote:
    (ps.ktos na allegro chce sprzedac taki glośnik wraz ze skrzynka 16L moze byc tanio)

Właśnie widze tą aukcje. Jeśli nadałby się on do szybkiej muzyki to bym wziął. Tylko musi mi ktoś konkretnie powiedzieć czy się nada, bo niestety nie mam nigdzie możliwości odsłuchu.
  • Level 11  
    jeśli chodzi o ten głośnik w ciśnieniowej 30 to gra lipnie :/ Pięknie za to daje sobie radę w 56 litrowym bass reflex. Ja napędzam swojego wzmakiem JBL 150.1 i jestem bardzo zadowolony.