mam mały problem z w/w telewizorkiem a mianowicie w żaden sposób nie mogę przestroić foni, zarówno fonią równoległą jak i generatorem 1 mhz. Moje podejrzenia padły na uszkodzony układ T 51496, I mam pytanie, czy przy wymianie tego układu jest konieczne strojenie filtrów p.cz.