Były przypadki na tym forum ale zazwyczaj z BB5.Ściągnałem klientowi simlocka i wrócił mi sie po jakimś czasie że w telefonie wyświetla sie napis "karta Saim nie ważna".I rzeczywiście tak jest.Od razu wykluczam ze tlefon kradziony i oczywiscie na innych kartach sprawdzane.A tutaj log ze simlock strae z mt-box:
Operator: 0010100000000000
Operator Name: Default Test Operator
Profile bits: 800000000001000B
Sim Status: Not locked
Jakies pomysły?
Operator: 0010100000000000
Operator Name: Default Test Operator
Profile bits: 800000000001000B
Sim Status: Not locked
Jakies pomysły?