logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 2600c - karta SIM nie ważna po zdjęciu simlocka, co robić?

dudi-7 10 Lut 2009 09:22 2469 4
REKLAMA
  • #1 6128236
    dudi-7
    Poziom 20  
    Posty: 536
    Pomógł: 28
    Ocena: 15
    Były przypadki na tym forum ale zazwyczaj z BB5.Ściągnałem klientowi simlocka i wrócił mi sie po jakimś czasie że w telefonie wyświetla sie napis "karta Saim nie ważna".I rzeczywiście tak jest.Od razu wykluczam ze tlefon kradziony i oczywiscie na innych kartach sprawdzane.A tutaj log ze simlock strae z mt-box:
    Operator: 0010100000000000
    Operator Name: Default Test Operator
    Profile bits: 800000000001000B
    Sim Status: Not locked
    Jakies pomysły?
  • REKLAMA
  • #2 6128533
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Zgraj PM'a i wgraj jej fulla to na początek i zobaczysz czy będzie jakiś efekt.
  • REKLAMA
  • #3 6128693
    dudi-7
    Poziom 20  
    Posty: 536
    Pomógł: 28
    Ocena: 15
    Jest efect Contact Service po właczeniu telefonu.A gdy robie simlock state to failed to read.
  • REKLAMA
  • #4 6128717
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Po wgraniu nowego softu musisz usunąć simlocka bo inaczej bedzie CS, jak robisz to mt-boxem to po logach tylko a jak masz HWK to za free.
  • #5 6128879
    dudi-7
    Poziom 20  
    Posty: 536
    Pomógł: 28
    Ocena: 15
    Ożył ale nadal jest:
    Operator: 0010100000000000
    Operator Name: Default Test Operator
    Profile bits: 800000000001000B
    Sim Status: Not locked
    Telefon dizała ale nie jestem pewny czy za chwile znowu nie wyskoczy "karta sim nieważna".
REKLAMA