Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciężarowy Mercedes Atego 817 Błąd FR

15 Lut 2009 17:27 5121 4
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowy mam nadzieje że miło spędze tu czas jako pierwsze mam pytanie co oznacza błąd w atego 817 kod następujący FR 003533
    wyswietla kontrolke EDC za każdą odp będe wdzięczny
  • Spec od Mercedesów
    Witam również.
    Jest jedno zero z przodu za dużo.
    A właściwie to drugie też nie należy do błędu.
    Kod 3533 oznacza usterkę czujnika poziomu płynu w chłodnicy.
    Natomiast na wspomnianej pierwszej pozycji jest tzw. "waga błędu"
    Jeżeli jest tam zero - to można jeździć do przeglądu i dopiero wtedy to zgłosić.
    Jeżeli jest jeden - to lepiej szukać warsztatu w miarę szybko
    Jeżeli tam jest dwójka - to jazda może być niemożliwa lub parametry pojazdu mogą być znacznie ograniczone. SZUKAĆ WARSZTATU NATYCHMIAST!
  • Poziom 2  
    Dziękuje za odp i mam prośbe czy jest możliwosc przesłania na e-mail lub poczte domową liste wszystkich kodów do atego oczywiscie jesli trzeba zapłace ,czekam na odp pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    To jest kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) stron - niestety w formie "nieelektronicznej"
    Jak kiedyś naprawdę będzie mi się chciało - to zamieszczę na forum.
  • Poziom 2  
    OK rozumiem a co ty na to by mi<skserowac> wydrukowac wysłac na poczte zwykłą podał bym ci adres na priv. i wysłał bys za pobranie tzn zapłaciłbym bym ile bys chciał tak by ci się zwróciło za kopiowanie czas no i jaki zarobek ponieważ posiadam kilka ateg i bardzo by mi się to przydało ponieważ błędy w tych autach największ ból prosze o pozytywne rozpatrzenie sprawy pozdrawiam