Cześć
Zwracam się o pomoc!
Posiadam 3 letnią kamerę SONY TR 713E. Ostanio po nagraniu kasety obraz zaczął snieżyć. Tego efektu nie ma dla starszych nagranych kaset. Kaseta, na której śnieży była nowa. Dodatkowo mechanizm nie dowija kasety przy wysuwaniu - EJECT w efekcie taśma zostaje wymięta. Nie zdarza się to zawsze, lecz po zatrzymaniu po przewijaniu w tył.
Wyświetlane są błędy (opcja serwisowa)
1 - C22:00
2 - C31:20
....
6 - C31:23
Zupełnie zgłupiałem przy tych komunikatach. Czy ktoś może zdiagnozować problem (ew. koszty). W serwisie SONY za samą diagnozę
zabrzędkali niezłą cenę. Niestety na razie mam inne wydatki na głowie.
Jeszcze raz prosze o pomoc i z góry dziękuję.
Mariusz
Zwracam się o pomoc!
Posiadam 3 letnią kamerę SONY TR 713E. Ostanio po nagraniu kasety obraz zaczął snieżyć. Tego efektu nie ma dla starszych nagranych kaset. Kaseta, na której śnieży była nowa. Dodatkowo mechanizm nie dowija kasety przy wysuwaniu - EJECT w efekcie taśma zostaje wymięta. Nie zdarza się to zawsze, lecz po zatrzymaniu po przewijaniu w tył.
Wyświetlane są błędy (opcja serwisowa)
1 - C22:00
2 - C31:20
....
6 - C31:23
Zupełnie zgłupiałem przy tych komunikatach. Czy ktoś może zdiagnozować problem (ew. koszty). W serwisie SONY za samą diagnozę
zabrzędkali niezłą cenę. Niestety na razie mam inne wydatki na głowie.
Jeszcze raz prosze o pomoc i z góry dziękuję.
Mariusz