Klient nie wiedzial do czego jest funkcja FORMATOWANIE. Skasowal 2GB waznych dla niego danych z karty MMC. Macie jakies sprawdzone programy, dzieki ktorym wyjme te fotki?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam