Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg kp500 czym simlocka?

26 Lut 2009 23:21 28954 42
  • Poziom 18  
    Witam
    jak w temacie. Czy Furious robi z tego aparatu simlocka?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post

GSM Product Supporter
    tak odczyt nck
  • Poziom 18  
    dzieki za odpowiedz.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    ... a jak wpisac NCK w tym modelu ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    2945#*71001# najlepiej z karta sim
  • Poziom 10  
    a czy vygis albo se tool dadzą rade z lockiem?

• GSM Product Supporter
    vigis orginal odczyta nck
  • Poziom 18  
    vygis robi bez problemu robile kilka sztuk
  • Poziom 1  
    witam. Otóz mam telefon LG kp500. Byl on zakupiony w Angli. Teraz jestem qw Polsce i okazuje sie ze nie da sie narazie sciagnac simlocka. A gdy bylam w jednym z salonow powiedzieli mi ze bedzie to kosztowalo 200 zl ok i ze to itak nie jest pewne czy sciagna kodem a w innym serwisie sie dowiedzialam ze wlasnie za ta cene jest to sciagane jakims kodem dlatego tak drogo. Wie ktos moze czy jest to wogole mozliwe teraz sciagnac tutaj w polsce simlock? bo juz mam telefon 2 miesiace i tylko lezy i sie kurzy :( bede wdzieczna za odpowiedz. pozdrawiam
  • Poziom 31  
    Basioreek poszukaj lepszego serwisu, zdjęcie sima max 100zł i na miejscu.Pozdr
  • Poziom 32  
    Próbuje zrobić właśnie odczyt kodu i wywala mi tylko Press power on !
    Starting communication ...
    Platform: S-Gold3 ...
    Preloader sent ....
    Time needed - 00:00:05
  • Poziom 29  
    Bateria full i trzymaj cały czas ON.
  • Poziom 32  
    Niestety bateria ful LG OMAMP- INFINEON MODULE v1.0.0.3192 i dalej to samo.
  • Poziom 14  
    Witam, miałem ten sam problem z kp500 i ks360. Ściągnij najnowszego module LGKE v1.0.0.3199 i pójdzie. Kabel musi być ke500, pasuje np. od Eu-Box.
  • Poziom 18  
    Mam najnowszy moduł beta 1.0.0.3199, kabel KE500, bateria ful i zero komunikacji. Czy wszystkie KP500 idą Wam furiousem bez problemu? Może jeszcze jakieś wskazówki?
  • Poziom 18  
    "Cyrano" udało Ci sie rozwiazac problem komunikacji?
    Mam Kp500 oraz Km380 i zero komunikacji na kablu oznaczonym "Vygis KE500" ani przez furiusa ani przez infinity... Najnowsze instalki!!
    Zna ktos rozwiazanie tego problemu?

Z góry dzieki za pomoc!
  • Poziom 29  
    Rozbierz kabel i sprawdź wszystko z nim OK, bo jak kabel dobry i bateria full to nie ma prawa nie iść.
  • Poziom 18  
    Z tego co pamiętam kabel musi się nazywać ke500flash.
    Vygisem zrobilem ponad 20 szt. Zero problemów.
  • Poziom 12  
    VYGIS ulnock przez kabel KE500 tylko musi mieć poprawny pinout. Kupiłem fabrycznie nowy kabel do Vygisa do KE500 ale i tak musiałem go przerobić żeby działał. Sprawdzone na 10000%. Wszystko działa bez zarzutu za każdym razem.
  • Poziom 18  
    ke500flash? to jest jeszcze jakiś inny kabel do KE500?
  • Poziom 15  
    Dla mnie Vygisem na kablu od ke500 nie chcialo iść więc spróbowałem od kg800 i o dziwo poszło od strzała....
  • Poziom 31  
    dokladnie cla sztuka to nie tylko miec sprzet ale i dobre kable. Ja dalej jestem zachwycony z3x kable dodaja w komplecie wszystkie nie trzeba nic dokupywac i to GPG(a tej firmy chyba nie trzeba nikomu przedstawiac) unlock bezproblemowy a tempo update jest super. bardzo dobry box polecam
  • Poziom 17  
    No i Polar box ładnie unlock robi tego modelu :).
  • Poziom 18  
    A jednak wina kabla - KM380 na przerobionym kablu poszedł od strzała :)
  • Warunkowo odblokowany
    Z3x OK , fajny box ale J700 nie chcial zrobic ostatnio :) NSPro od strzala pyknal.

Oczywisccie wracajac do tematu KP500 idzie pieknie Vygisem, tylko racja, trzeba miec kable dobre :)
  • Poziom 31  
    a czy ja mowilem o Z3X do samsungow? o ile w wersji LG jak narazie jest niezastapiony i ludzie co maja fouriusa mi przynosza bo nie maja aktywacji to w przypadku samsunga maja niedociagniecia. Caly czas to poprawiaja ale daleko im do nspro
  • Poziom 14  
    Witam, może ktoś udostępnić najnowszy LG OMAP INFINEON i schemat prawidłowego kabla, bo mam kabel Vygis KE500 i zero komunikacji jest na nim w furiusie
  • Poziom 17  
    Furius i polar maja te same kable a vygis chyba nie bardzo...