Proszę o radę jak z tą usterką mam się uporać: Focus 2002 1.8 TDDI to mój świeży nabytek. Na tablicy wskaźników stale świeci się okienko licznika przebiegu km, także po wyłączeniu silnika i zamknięciu drzwi (wtedy tylko świeci bez żadnych wskazań). Jeśli to ma w tym znaczenie to jest również usterka zamka centralnego - drzwi kierowcy nie otwierają się z zewnątrz ani pilotem ani kluczykiem ale centralny zamyka wszystko. Wdzięczny będę za wszelkie rady. Może ktoś się już z tym spotkał?