Posiadam monitoring z powiadamianiem za pomocą GSM. Dość już mam wysokich opłat za kartę w alarmie który w miesiącu wysyła mi tylko 30 SMSów.
Skoro można wysłać SMSa do samego siebie to czy można tak sklonować kartę, by jeden numer działał w dwóch telefonach?
Krótko mówiąc z tel A o numerze 001 wysyłam SMSa na telefon B o numerze 001. Czy jest to możliwe?
Skoro można wysłać SMSa do samego siebie to czy można tak sklonować kartę, by jeden numer działał w dwóch telefonach?
Krótko mówiąc z tel A o numerze 001 wysyłam SMSa na telefon B o numerze 001. Czy jest to możliwe?