Witam
W moim Renault Scenic 1.5dci z roku 2004 wystąpił pewien problem, zapaliła sie kontrolka service no wiec udałem sie do serwisu na podpięcie go pod interfejs clipa. Po sprawdzeniu, jedyna rzeczą która wydaje sie być podejrzana był czujnik temperatury powietrza zasysanego, który wskazywał temperaturę -50 stopni C.
Chciałbym go wymienić jednak nie znam jego parametrów a na nim nic nie pisze, dodatkowo nie wiem jakie powinien mieć oporności żeby móc go przemierzyć i upewnić sie czy rzeczywiście jest uszkodzony. Dodam jeszcze ze ten czujnik znajduje się w przepływomierzu.
Może ktoś zna temat i może mi jakoś pomoc.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
Pozdrawiam serdecznie
W moim Renault Scenic 1.5dci z roku 2004 wystąpił pewien problem, zapaliła sie kontrolka service no wiec udałem sie do serwisu na podpięcie go pod interfejs clipa. Po sprawdzeniu, jedyna rzeczą która wydaje sie być podejrzana był czujnik temperatury powietrza zasysanego, który wskazywał temperaturę -50 stopni C.
Chciałbym go wymienić jednak nie znam jego parametrów a na nim nic nie pisze, dodatkowo nie wiem jakie powinien mieć oporności żeby móc go przemierzyć i upewnić sie czy rzeczywiście jest uszkodzony. Dodam jeszcze ze ten czujnik znajduje się w przepływomierzu.
Może ktoś zna temat i może mi jakoś pomoc.
Z góry wielkie dzięki za pomoc
Pozdrawiam serdecznie