Samochód jak w temacie. Nie jestem mechanikiem samochodowym. Z wykształcenia elektronik, informatyk. Z natury ciekawski i lubiący wiedzieć. Stąd między innymi poniższe pytania.
Czy jest możliwość dowolnego ustawiania interpretacji oporności termistora płynu chłodzącego przez komputer? Mówiąc inaczej, korekta termistora.
Czy jest możliwość dowolnego ustawiania wskaźnika temperatury płynu chłodzącego? Jego zakresu, czułości, skoku?
Jeśli tak, to czy z poziomu oprogramowania serwisowego czy fabrycznego?
Jeśli pytania są mało zrozumiałe, dopiszę przykłady co miałem na myśli.
Czy jest możliwość dowolnego ustawiania interpretacji oporności termistora płynu chłodzącego przez komputer? Mówiąc inaczej, korekta termistora.
Czy jest możliwość dowolnego ustawiania wskaźnika temperatury płynu chłodzącego? Jego zakresu, czułości, skoku?
Jeśli tak, to czy z poziomu oprogramowania serwisowego czy fabrycznego?
Jeśli pytania są mało zrozumiałe, dopiszę przykłady co miałem na myśli.