Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Migające kontrolki i dziwne objawy

13 Mar 2009 14:31 2124 5
  • Warunkowo odblokowany
    witam
    W Golfie 1,6 90r po przejechaniu 10km zaczyna migać kontrolka oleju a po naciśnięciu hamulca miga kontrolka ładowania i płynu chłodniczego no i oczywiście oleju a na dodatek czasem gaśnie silnik.Dodam że płyn i olej są w normie
  • Poziom 21  
    Może masz coś nie tak z modułem.
  • Poziom 28  
    Prawdopodobnie masz dwa różne uszkodzenia. Moduł nie ma tu nic do rzeczy- kolego Emil.Świecenie lampki oleju opisane jest bardzo obszernie na tym forum użyj "szukaj",natomiast świecenie pozostałych lampek przy STOPIE to raczej brak masy (brązowy przewód).
  • Warunkowo odblokowany
    rico37p napisał:
    Prawdopodobnie masz dwa różne uszkodzenia. Moduł nie ma tu nic do rzeczy- kolego Emil.Świecenie lampki oleju opisane jest bardzo obszernie na tym forum użyj "szukaj",natomiast świecenie pozostałych lampek przy STOPIE to raczej brak masy (brązowy przewód).
    To dlaczego są takie objawy dopiero jak silnik jest zagrzany?
  • Poziom 28  
    Bo prawdopodobnie jest coś z olejem i dlatego napisałem o szukajce i od tego bym zaczynał.
  • Warunkowo odblokowany
    rico37p napisał:
    Bo prawdopodobnie jest coś z olejem i dlatego napisałem o szukajce i od tego bym zaczynał.
    To dlaczego w tym samym czasie się dzieje a w szukajce to wyszły mi tylko moje posty