Witam
posiadam mikrofale jak w temacie dziś (nagle) zaczęła buczeć a w czasie buczenia śmierdzi coś (zapach przepalenia), mikrofala ma funkcję grilla który chyba działa normalnie bo podczas jego pracy urządzenie chodzi cicho,
po zdjęciu obudowy nie mogę zlokalizować źródła tego złowieszczego zapachu bo wszystko jest dość ciasno upchane.
Pytanie czy ktoś potrafi coś poradzić bo jestem w tym zielony, czy lepiej dać do naprawy albo kupić nową ?
posiadam mikrofale jak w temacie dziś (nagle) zaczęła buczeć a w czasie buczenia śmierdzi coś (zapach przepalenia), mikrofala ma funkcję grilla który chyba działa normalnie bo podczas jego pracy urządzenie chodzi cicho,
po zdjęciu obudowy nie mogę zlokalizować źródła tego złowieszczego zapachu bo wszystko jest dość ciasno upchane.
Pytanie czy ktoś potrafi coś poradzić bo jestem w tym zielony, czy lepiej dać do naprawy albo kupić nową ?