logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Whirpool AWM 6008 - migająca lampka blokady drzwi po uruchomieniu

jarekpłock 02 Kwi 2009 21:34 3156 5
REKLAMA
  • #1 6367774
    jarekpłock
    Poziom 14  
    Posty: 151
    Pomógł: 4
    Ocena: 41
    Witam mam pralke Whirpoola AWM 6008 i po włączeniu programu np. na 40 stopni załacza pompe i gdzies po 15 s wyłacza sie pompa i zaczyna mrygać lampka od blokady drzwi, jaka może być tego przyczyna???
  • REKLAMA
  • #2 6368242
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 6370581
    jarekpłock
    Poziom 14  
    Posty: 151
    Pomógł: 4
    Ocena: 41
    silnik na krótko działa i blokada tez załącza sie, czy to nie modul??
  • REKLAMA
  • #4 6370685
    mrhari
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7971
    Pomógł: 834
    Ocena: 3232
    Może być moduł. Sprawdziłeś ciągłość wiązki przewodów do silnika?
  • REKLAMA
  • #5 6370910
    sujka5
    Poziom 26  
    Posty: 692
    Pomógł: 79
    Ocena: 537
    sprawdź grzałkę....
    jeśli jest dobra to bez S-MODUŁU się nie obejdzie...
  • #6 6370939
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA