Witam mam pralke Whirpoola AWM 6008 i po włączeniu programu np. na 40 stopni załacza pompe i gdzies po 15 s wyłacza sie pompa i zaczyna mrygać lampka od blokady drzwi, jaka może być tego przyczyna???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjarekpłock napisał:silnik na krótko działa i blokada tez załącza sie, czy to nie modul??