Witam
Mam beznajdziejnie głupi problem. Kupiłem dzisiaj ten laptop i walczę z wifi od 6 godzin. Na laptopie jest preinstalowany windows vista homa basic.
Karta wifi widzi mój access point i gdy próbuję się połączyć to prosi o hasło sieci, co jest oczwiste. Podaję hasło i po kilku sekundach dostaję komunikat, że nie połączono z siecią bezprzewodową z podowu upływu limitu czasu.
Moja komóka łączy się z access pointem bez problemu i mój stary laptop też. Hasło podaję prawidłowe. Nie mam zabezpieczeń w stylu rozpoznawania MAC adresów czy limitu podłączonych klientów.
O co chodzi? Sterownik do karty wifi też mam najnowszy
Mam beznajdziejnie głupi problem. Kupiłem dzisiaj ten laptop i walczę z wifi od 6 godzin. Na laptopie jest preinstalowany windows vista homa basic.
Karta wifi widzi mój access point i gdy próbuję się połączyć to prosi o hasło sieci, co jest oczwiste. Podaję hasło i po kilku sekundach dostaję komunikat, że nie połączono z siecią bezprzewodową z podowu upływu limitu czasu.
Moja komóka łączy się z access pointem bez problemu i mój stary laptop też. Hasło podaję prawidłowe. Nie mam zabezpieczeń w stylu rozpoznawania MAC adresów czy limitu podłączonych klientów.
O co chodzi? Sterownik do karty wifi też mam najnowszy