Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać usunięte maile z pliku DBX?

no_to_co 11 Kwi 2009 22:54 11525 8
  • #1 11 Kwi 2009 22:54
    no_to_co
    Poziom 9  

Witam.

Potrzebuję pomocy w odzyskaniu skasowanych e-maili z outlook express. Używam systemu Windows XP SP2, usunąłem maile w folderze "elementy usunięte", ale w magazynie outlook'a został plik "elementy usunięte. DBX" na jakimś forum wyczytałem informacje ze można to odzyskać programem Advanced Outlook Express Recovery 2.0 i faktycznie kiedy ściągnąłem wersję demo i spróbowałem odzyskać maile to one były w raporcie, ale w żaden sposób nie mogę ich odczytać, same tytuły mam :(

Proszę o pomoc, jakiś instruktarz jak odzyskać skutecznie moje maile, bądź link do pełnej wersji jakiegoś darmowego programu który pomoże mi odzyskać dane z pliku DBX.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Moderowany przez gsm_virus:

Blokada edycji tego posta.

0 8
  • #2 11 Kwi 2009 23:00
    Tomek331
    Poziom 26  

Ten program co posiadasz, to jest wersja demonstracyjna. Aby to odzyskać należy "zakupić" oryginalną pełną wersję.

0
  • #4 11 Kwi 2009 23:08
    no_to_co
    Poziom 9  

wiem że wersja demo mnie nie ratuje, a licencja na pełną wersję tego programu kosztuje 50$, może istnieje jakiś alternatywny darmowy program??

0
  • #5 12 Kwi 2009 07:12
    AxelNext
    Poziom 38  

Gdzie masz pocztę ?
    Z serwera poczty też usunąłeś ?

0
  • #6 12 Kwi 2009 08:47
    no_to_co
    Poziom 9  

poczte ma na wp, a z serwera zabrałem wszystkie wiadomości do outlook'a :/

0
  • #8 13 Kwi 2009 16:47
    no_to_co
    Poziom 9  

ten program mnie nie ratuje niestety, widać maile, ale nie wszystkie i niektóre są napisane jakimś ciągiem znaków którego nie idzie przeczytać :/

0
  • #9 13 Kwi 2009 18:33
    rmyjak
    Poziom 15  

Sprawdź w googlach. Może coś znajdziesz. Znam jeszcze jeden darmowy program.

0