logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Spawanie nierdzewki. Jaki automat będzie odpowiedni?

maestro91 11 Kwi 2009 23:05 5008 5
REKLAMA
  • #1 6403938
    maestro91
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Witam, mam pytania:)
    czy można spawać nierdzewkę migomagiem?
    i przy okazji, jaki automat polecacie do spawania właśnie nierdzewki, liczę na wasze propozycje, będe bardzo wdzięczny:)
  • REKLAMA
  • #2 6403962
    pat.s
    Poziom 11  
    Posty: 23
    Ocena: 5
    można,spoiwo z materiału rodzimego plus osłonowo argon.

    co chcesz spawać ?
  • REKLAMA
  • #3 6404552
    maestro91
    Poziom 10  
    Posty: 5
    konstrukcję balustrad
  • REKLAMA
  • #4 6405092
    jacur
    Poziom 32  
    Posty: 1748
    Pomógł: 166
    Ocena: 295
    Do balustrad lepszy był by TIG. Minus to ze trudniej się nauczyć ale spoiny wyglądają ładniej po TIG-u.
  • REKLAMA
  • #5 6405640
    maestro91
    Poziom 10  
    Posty: 5
    a mógłbyś polecić jakiś konkretny model:)
  • #6 6407127
    włuczykij
    Poziom 27  
    Posty: 1344
    Pomógł: 25
    Ocena: 55
    Aristotig 255 AC/DC. Posiadam takowy, bardzo ładnie się nim spawa:) (mimo, że nie mam zbyt wielkiej praktyki).
REKLAMA