Witam, mam pytania:)
czy można spawać nierdzewkę migomagiem?
i przy okazji, jaki automat polecacie do spawania właśnie nierdzewki, liczę na wasze propozycje, będe bardzo wdzięczny:)
czy można spawać nierdzewkę migomagiem?
i przy okazji, jaki automat polecacie do spawania właśnie nierdzewki, liczę na wasze propozycje, będe bardzo wdzięczny:)