odświeżam kotleta.
zakupiłem sobie drukarki, w stanie niewiadomym. Pokazywały jakieś błędy, ale nie wiedziałem jakie. Myśląc, że to wina kartridży zakupiłem CISS'a z samoresetującymi się płytkami.
Nic nie dało. Po uruchomieniu się , głowica lata ze 2 razy, później w zatoczce jakby czyściła głowice i pokazuje błędy, których odszukać nie mogę :
lampki :
Papier + Kolor ( nie głowica) B+ Kolor C
Open - dziwne bo wszystko ładnie zamknięte
Open - Papier - kolor Y
Atrament - Kolor M - Kolor Y
Atrament - papier - kolor M
Atrament -Open - kolro B
Atrament - Open - Papier - Kolor C+M+Y
Głowica - C+M+Y
ktoś ma jakieś pojęcie o co tutaj biega ? w instrukcji HP nic o takich błędach nie wyczytałem.
Ktoś wie jak zresetować stan głowic ?