Szukam schematu, mam poważny problem z tą pralką
Po załączeniu pralka pobiera wodę i wykonuje ruchy rewersyjne.
Po ustawieniu tego samego programu wyświetla różne czasy pracy,
piorąc raz odlicza czas innym razem nie.
W czasie prania w pewnym momencie zatrzymuje odliczanie wykonując ruchy rewersyjne dalej.
- nie wypuszcza wody
- nie wiruje
Proszę o pomoc.
Po załączeniu pralka pobiera wodę i wykonuje ruchy rewersyjne.
Po ustawieniu tego samego programu wyświetla różne czasy pracy,
piorąc raz odlicza czas innym razem nie.
W czasie prania w pewnym momencie zatrzymuje odliczanie wykonując ruchy rewersyjne dalej.
- nie wypuszcza wody
- nie wiruje
Proszę o pomoc.