logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Bauknecht z 2000 r. - problem z programatorem, nie kończy cyklu

Wodzu18 10 Sty 2006 21:57 1604 5
REKLAMA
  • #1 2167750
    Wodzu18
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Mam pralke tej firmy z okolo 2000r po 5 latach uzytkowania teraz mam problem jak robie pranie ustawiam np na zwykle pranie to pralka wezmie wode troszke pruszku i po sprawie. Praktycznie w ogole nie robi prania. nie wiem co jest byl gosciu z serwisu i mowi mi ze to programator czy ma nepwno racje ???????NIE wiem co mam robic raz robi panie całe raz połowę a raz w ogóle co jest
  • REKLAMA
  • #2 2167911
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 2167921
    axxx
    Specjalista AGD
    Posty: 3437
    Pomógł: 376
    Ocena: 1715
    Nie wiem jakiej porady oczekujesz czy zabierasz sie sam do naprawy bo serwisant ni potrafil zrobic czy my mamy Ci naprawic ?
    A wogole co to za model ten twoj Bauknecht?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 2169996
    Wodzu18
    Poziom 11  
    Posty: 6
    BAUKNECHT WA 2340 tak jak pisalem wczesniej zalczam na normalne pranie, a ona robi je cale lub wezmie troche wody, proszku i po sprawie i konczy pranie. Pranie ktore ma trwac 30min trwa 10min lub nawet 2h

    Dodano po 19 [minuty]:

    PANOWIE myśle, ze nie jest to programator(cena do mojego modelu 500zł) i licze na wasza pomoc mam nadzieje za razem damy radę. Wirowac wiruje, wode wylewa z pralki. Beben sie kreci w czasie prania.
  • #6 2170575
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA