Witam !
Niby opisywany juz problem nie spuszczania wody po plukaniu, ale u mnie dodatkowo dzieja sie jeszcze inne akcje. Podczas wirowania masa wody w bebnie i piany - czyli nie wyplukane. Ale wody coraz wiecej przy wirowaniu. Co do samego wirowania, to przy ustawieniu 1000 rpm kreci bardzo wolno i dzwiek, jakby silnik sie meczyl. Na wyswietlaczu pokazuje 3 minuty do konca, a za chwile 5 minut. Ale wode udaje sie spuscic po 3-4 wirowaniach solo. Wiec pytanie: czy to rowniez opisywany wczesniej silnik pompy, czy raczej nastawiac sie na programator ? Bede bardzo wdzieczny za porade. Pozdrawiam !
Niby opisywany juz problem nie spuszczania wody po plukaniu, ale u mnie dodatkowo dzieja sie jeszcze inne akcje. Podczas wirowania masa wody w bebnie i piany - czyli nie wyplukane. Ale wody coraz wiecej przy wirowaniu. Co do samego wirowania, to przy ustawieniu 1000 rpm kreci bardzo wolno i dzwiek, jakby silnik sie meczyl. Na wyswietlaczu pokazuje 3 minuty do konca, a za chwile 5 minut. Ale wode udaje sie spuscic po 3-4 wirowaniach solo. Wiec pytanie: czy to rowniez opisywany wczesniej silnik pompy, czy raczej nastawiac sie na programator ? Bede bardzo wdzieczny za porade. Pozdrawiam !