sprawa wyglada tak:
mam pioneera deh 5100r- ma w menu mozliwosc wyboru AUX- czyli jak rozumiem wejscie audio;
mam zewnetrzny odtw. mp3; podlaczylem do jedynych czinczow z tylu radia ow mp3, wlaczylem w menu radia aux- ale nic sie nie dzieje nic nie gra;
jest szansa aby to zadzialalo??
pozdrawiam
mam pioneera deh 5100r- ma w menu mozliwosc wyboru AUX- czyli jak rozumiem wejscie audio;
mam zewnetrzny odtw. mp3; podlaczylem do jedynych czinczow z tylu radia ow mp3, wlaczylem w menu radia aux- ale nic sie nie dzieje nic nie gra;
jest szansa aby to zadzialalo??
pozdrawiam