Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH - 6800 MP - podłączenie mp3

montana2 03 Sty 2007 16:01 2658 6
  • #1 03 Sty 2007 16:01
    montana2
    Poziom 11  

Witam! Posiadam radio tak jak w temacie i mam pytanko, za pomocą czego i gdzie można podłączyć odtwarzacz mp3?? Słyszałem że pod któreś z wyjść przedwzmacniacza, czy to prawda, jeśli tak to pod które?? Pozdrawiam!

0 6
  • #2 03 Sty 2007 18:09
    ciuqu
    Poziom 34  

Witam. Jeżeli radio nie posiada wejść nie powinno się podłączać żadnych urządzeń pod wyjście. Owszem jeżeli podłączymy coś pod wyjście to na końcówki mocy podamy sygnał od tyłu i będzie grać jednak w takim przypadku radioodtwarzacz nie może nadawać żadnego innego sygnału z radia lub z cd, bo dźwięki będą się nakładać. Takie rozwiązanie jednak może doprowadzić do uszkodzenia radioodtwarzacza lub mp3 playera, a 6800mp nie należy do najtańszych, pozatym nie rozumiem po co podłaczać mp3playera do radioodtwarzacza z mp3, nie prościej nagrać cdrw?
    Pozdrawiam

0
  • #3 05 Sty 2007 23:30
    Godmaker
    Poziom 19  

w kostce zmieniarki jest wejście, potrzebna tylko odpowiednia przejściówka - rzecz do zdobycia choćby na allegro

0
  • #4 06 Sty 2007 16:18
    ciuqu
    Poziom 34  

Takie podłączenie to rozumiem. Tylko czy bez podpiętej zmieniarki radioodtwarzacz ma dostępną opcję odtwarzania sygnału ze zmieniarki?.
    W większości radioodtwarzaczy opcja "cd changer" przy wyborze źródła sygnału pojawia się dopiero po podłączeniu zmieniarki. Nie wiem jak pioneer.
    Pozdrawiam

0
  • #5 06 Sty 2007 23:54
    Godmaker
    Poziom 19  

wejście AUX w pioneer'ach ztcp aktuwuje się w opcjach -> trzeba przytrzymać przycisk Func. na wyłączonym radiu

0
  • #6 07 Sty 2007 01:08
    dedopl
    Poziom 26  

Pytanie trochę z innej beczki..
    czy jest możliwość aktywowania wejścia AUX w Sony mdx-c8500R
    gdyż aktywuje się ono dopiero po podłączenia zmieniarki do iLinka.

0
  • #7 27 Paź 2009 18:45
    jaroquest
    Poziom 11  

zeby podlaczyc mp3 do tego pioniera musisz kupic specjalna wtyczke ktora podpina sie z tylu radia a do niej muszisz kupic kabelek RCA- jack 3,5

0
  Szukaj w 5mln produktów