Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP Home - brak ikonki baterii koło zegarka

21 Kwi 2009 20:47 13586 16
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    A może ta ikonka jest ukryta-widoczna dopiero po rozwinięciu na pasku zadań.
  • Poziom 10  
    panel sterowania> opcje zasilania>pokaz ikonę gdy ładuje

i powinno tam być jeszcze żeby pokazywało ikonkę baterii gdy komputer odłączony niestety mój lap się spalił wiec nie pamiętam dokładnie pozdro:)
  • Poziom 10  
    a jakiej masz firmy laptop? może masz specjalnie zarządzanie Energi w asusach acerach i samsungach masz takie dodatkowe zarządzanie bateria;]
  • Poziom 28  
    Kliknij na ikonie zegar prawym przyciskiem myszy i kliknij na "Dostosuj ikony powiadomień"

tam być może przestawiły się rotacyjnie sposoby wyświetlanie ikon z winy np: przepełnienia zasobnika systemowego systray.

Odnajdź ikonę odpowiedzialną za baterię i wybierz co zechcesz.
  • Poziom 35  
    Cytat:
    a jakiej masz firmy laptop?

Polecam przeczytać pierwszy post :)
    A co do tematu. Może inny program wykorzystuje ikonę baterii?
  • Poziom 10  
    haha wiesz poco wypuścili sp3:D żeby zepsuć xp i żeby ludzie kupowali zalegająca viste:D przynajmniej tak słyszałem sp3 ma dużo błędów mój kumpel ma problem z usb po zainstalowaniu sp3 nie wykrywa mu niczego a przedtem działało:D na żadnym wejściu nie wykrywa:D

Dodano po 1 [minuty]:

sory za nie doczytanie twojego 1 postu:] acer ma takie coś jak jak "power manager" i tam możesz wybrać w szczegółowych opcjach ze ma pokazywać .(tak powinno być ,u mnie było)
  • Poziom 35  
    Cytat:
    haha wiesz poco wypuścili sp3:D żeby zepsuć xp i żeby ludzie kupowali zalegająca viste:D przynajmniej tak słyszałem sp3 ma dużo błędów mój kumpel ma problem z usb po zainstalowaniu sp3 nie wykrywa mu niczego a przedtem działało:D na żadnym wejściu nie wykrywa:D

Dziwne. Ja korzystam codziennie z SP3 i nic takiego nie zauważyłem.
  • Poziom 28  
    Kolego FosgeN_ opamiętaj się.

Nie wypisuj, swoich prywatnych niczym nie popartych opini na temat paczek serwisowych dla Windows XP.
  • Poziom 32  
    A musi być ikonka z MS może zainstaluj jakąś aplikacje monitorująca bateria np. nhc lub mobmeter.
  • Poziom 28  
    To również pomysł.

A może przeinstalowanie samych sterowników i aplikacji do zarządzania energią by coś wniosło nowego.
  • Poziom 10  
    to ściągnij oprogramowanie tez dla della:)