Czesc, jestem tu nowy (ale fajne forum, nie podlizujac sie %-)). Mam takie pytanie, jak podkrecic moj procek na 3200+, co trzeba konkretnie w biosie ustawic? Moj sprzet to:
Procesor: Athlon XP+ 2500 na rdzeniu bartona
Płyta główna: MSI KT4AV
Karta Graficzna: GForce 5200 FX Ultimate
Dysk Twardy: Segate 40 GB
RAM: Samsung 6423CTL-CB3 LC PC2700 (166MHz) 256 DDR
Aha, próbowałem ustawić mnożnik na x12, ale to nic nie zmienia - dalej pozostaje procesor jako 2500 i ma 1,87 mHz.
Dodam jeszcze ze probowalem ustawic fsb na 200 mHz, bez zmieniania reszty (cala reszte mam na auto) i po restarcie monit sie nie wlanczal.
Procesor: Athlon XP+ 2500 na rdzeniu bartona
Płyta główna: MSI KT4AV
Karta Graficzna: GForce 5200 FX Ultimate
Dysk Twardy: Segate 40 GB
RAM: Samsung 6423CTL-CB3 LC PC2700 (166MHz) 256 DDR
Aha, próbowałem ustawić mnożnik na x12, ale to nic nie zmienia - dalej pozostaje procesor jako 2500 i ma 1,87 mHz.
Dodam jeszcze ze probowalem ustawic fsb na 200 mHz, bez zmieniania reszty (cala reszte mam na auto) i po restarcie monit sie nie wlanczal.