Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 306 2000r 1.6 montaż alarmu

29 Kwi 2009 20:35 2661 4
  • Spec od samochodów
    witam kolegów jutro mam peugeota 306 z 2000 roku na montaż alarmu czy ktoś z szanownych kolegów ma może rozpiskę do tego autka , zaoszczędziłoby mi to trochę czasu i nerwów . Dziękuję za wszelką pomoc
  • Poziom 14  
    Witam miałem takiego przeszczepa kiedyś i źle go wspominam, bo to francuz. Sterowanie centralnym na jednym przewodzie zwarcie rozwarcie do masy, kierunki każdy osobno, ale to zależy od wersji i rodzaju modułu sterującego, pozdro
    Załączniki:
  • Spec od samochodów
    mam nadzieję że kolega się myli bo to autko kolegi więc zarobek żaden a jak pomyśle o tym centralnym to już mam dosyć bo zawsze się motam jak na jednym przewodzie , a może kolega ma jakiś sposób chętnie spróbuję dziękuję
  • Użytkownik usunął konto  
  • Spec od samochodów
    dziękuję za podpowiedzi dodam że ja kierunki wziąłem z pod kierownicy (brązowy, fioletowy), plus stały (czerwony gruby) i plus po zapłonie( gruby żółty ) i blokada zapłonu (niebieski) również spod kierownicy , drzwi ( żółty ) wziąłem z słupka bagażnik (beżowy) z lampki bagażnika centralny tak jak kolega norbert.s. napisał (biały) rozciąć pozdrawiam i dziękuję za pomoc