Witam. I od razu z góry przepraszam za kolejny temat, ale przeszukałem dosyć dużo tematów i nie znalazłem tego co mnie satysfakcjonuje
Otóż, chcę w obudowę od komputera wstawić wskaźnik wysterowania na LEDach - 2 x 10 diod.
I teraz moje pytanie, jaki schemat polecacie, tak, żebym np. nie zepsuł komputera
Najchętniej podłączyłbym to ( jeśli chodzi o zasilanie ), pod zasilacz komputera, tylko skąd mogę zasilić wskaźnik?
Druga sprawa, to źródło sygnału
Oczywiście, że karta dźwiękowa, tylko chodzi mi o to, żeby nic w niej nie uszkodzić.
Co polecacie?
Pozdrawiam
Otóż, chcę w obudowę od komputera wstawić wskaźnik wysterowania na LEDach - 2 x 10 diod.
I teraz moje pytanie, jaki schemat polecacie, tak, żebym np. nie zepsuł komputera
Najchętniej podłączyłbym to ( jeśli chodzi o zasilanie ), pod zasilacz komputera, tylko skąd mogę zasilić wskaźnik?
Druga sprawa, to źródło sygnału
Co polecacie?
Pozdrawiam