Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielenie sygnału tv N na 2 telewizory

02 Maj 2009 17:51 8146 4
  • Poziom 8  
    Witam!
    Na początku zaznaczę że podobny temat już zakładałem jednak wtedy posiadałem tv kineskopowy a teraz posiadam samsunga le32650.
    A mianowicie posiadam telewizje n i chce rozdzielić sygnał na 2 telewizory (telewizor lcd samsung tam gdzie dekoder, w drugim pokoju tv analogowy <kineskopowy>)
    oczywiście wiem że na 2 telewizorach będzie to samo,Dodatkowo posiadam zwykłą antenę z której odbieram polsat,
    zależy mi na tym aby zarówno polsat z anteny naziemnej jak i obraz z n był odbierany na 2 tv.Czyli np na 1 tv (tam gdzie jest dekoder)
    ktoś ogląda polsat lub n, a w 2 pokoju żeby również można było ogladać polsat jak ktoś chce lub n(do tej pory to działało).
    W 1 pokoju dekoder mam połączony kablem hdmi z telewizorem lcd, oraz do telewizora idzie tv naziemna, do 2 pokoju mam podprowadzony kabel antenowy przez który do tej pory rozdzielam tv naziemną i n (z pomocą magnetowidu który posiadam).Problem jednak jest taki że tera jak posiadam lcd to w 2 pokoju poprzez połączenie przez magnetowid działa tylko tv naziemna a N nie działa.
    Proszę więc poradźcie jeszcze raz jak mam to podłączyć?
    Pewnie znowu coś sknociłem i poplątałem kable
  • flexghzflexghz
  • Poziom 23  
    A czy w nboxach nie jest czasem tak, ze przy podłączeniu TV przez HDMI sygnał na innych wyjściach VIDEO jest odłączany? Sprawdź to.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 34  
    Tak sygnał jest tylko na jednym wyjściu hdmi lub euro.
  • Warunkowo odblokowany
    Tylko rozdzielenie sygnału przez euro na dwa TV a naziemna przez rozgałęźnik też do dwóch TV.
  • Poziom 8  
    Ok.
    Dzięki zrobiłem przez euro i rozgałęźnik tak jak było w poprzedniej konfiguracji.