Witam wszystkich, potrzebuję szybkiej pomocy, mianowicie:
Mam dwa archiwa które udało mi się odzyskać z maila po nie chcianym formacie :/ problem polega na:
Archiwa wyglądają normalnie, do momentu ich wypakowania. Wszystko działa sprawnie, sprawnie się wypakowuje, nie ma żadnych błędów (również po testowaniu w poszukiwaniu błędów (dane naprawcze), nie ma błędów CRC) komunikaty:
podczas próby wejścia w folder:" C:\ble ble ble nie jest dostępny.
Odmowa dostępu.
rozmiar folderu: 0 bajtów.
podczas przeglądania plików w winrar widzę je, ich rozmiar itp podczas ich uruchomienia każdy program nie jest w stanie go uruchomić pokazując to brak dostępu lub niemożliwość w zdekodowaniu (zdjęcie).
Wbijam więc do TEMPA gdy fotka jest otwarta z błędem i widzę plik, nazwa, rozmiar - wszystko działa - ALE: w zakładce podsumowanie w rozwinięciu o zaawansowane widzę:
"Wartości podsumowujące nie są dostępne dla wybranych źródeł"
Aha najważniejsze:
Właściwości archiwum: wszystko jest ok, jakieś info ble ble i:
Dane naprawcze: istnieje
Blokada: istnieje
Osobiście zdjagnozowałem to, że kiedy robiłem to archiwum zaznaczyłem opcję "Zachowaj dane bezpieczeństwa" w zakładce Zaawansowane.
Przypuszczam (o ile pamięć mnie nie myli) że chodzi właśnie o owe zabezpieczenie NTFS
Pytanie: jak to ominąć? :/
P.S. Żaden sposób z przypisaniem praw do folderu i plików mojej nazwie użytkownika nie daje bo nie mogę w ogole tego zrobić :/
Proszę o pomoc.
Mam dwa archiwa które udało mi się odzyskać z maila po nie chcianym formacie :/ problem polega na:
Archiwa wyglądają normalnie, do momentu ich wypakowania. Wszystko działa sprawnie, sprawnie się wypakowuje, nie ma żadnych błędów (również po testowaniu w poszukiwaniu błędów (dane naprawcze), nie ma błędów CRC) komunikaty:
podczas próby wejścia w folder:" C:\ble ble ble nie jest dostępny.
Odmowa dostępu.
rozmiar folderu: 0 bajtów.
podczas przeglądania plików w winrar widzę je, ich rozmiar itp podczas ich uruchomienia każdy program nie jest w stanie go uruchomić pokazując to brak dostępu lub niemożliwość w zdekodowaniu (zdjęcie).
Wbijam więc do TEMPA gdy fotka jest otwarta z błędem i widzę plik, nazwa, rozmiar - wszystko działa - ALE: w zakładce podsumowanie w rozwinięciu o zaawansowane widzę:
"Wartości podsumowujące nie są dostępne dla wybranych źródeł"
Aha najważniejsze:
Właściwości archiwum: wszystko jest ok, jakieś info ble ble i:
Dane naprawcze: istnieje
Blokada: istnieje
Osobiście zdjagnozowałem to, że kiedy robiłem to archiwum zaznaczyłem opcję "Zachowaj dane bezpieczeństwa" w zakładce Zaawansowane.
Przypuszczam (o ile pamięć mnie nie myli) że chodzi właśnie o owe zabezpieczenie NTFS
Pytanie: jak to ominąć? :/
P.S. Żaden sposób z przypisaniem praw do folderu i plików mojej nazwie użytkownika nie daje bo nie mogę w ogole tego zrobić :/
Proszę o pomoc.