W cyfrowym SanyoCEP2572 pali się tranzystor w odchyl. poz.(co trzy ,cztery miesiące).Zasilacz zdaje się być w porządku ,wymieniono w nim transoptor i kondensatory,na wyj. nap.lini zapięto zenerke 180V,która pozostaje nie uszkodzona.Nap.zas.lini wynosi155V.