witam!
mam problem z odblokowaniem tego telefonu.
próbowałem przez patch (bez odłaczania kabla, wyciagania baterii) - phone not found. fleshował sie bez problemów.
próbowałem też przez direct - na przejsciówce "nie rozpoznano urządzenia usb".
bez przejsciówki 'przekroczone zasilanie koncentartora usb.
w obu przydadkach gdy daje unlock - wyskakuje bład systemu xp z "aplikacją nspro i zostaje ona zamknięta"!!
ćwiczone na dwóch komputerach, wersja nspro najnowasza, jak i starsze, inne szajsungi idą od strzała, wersja tego co mam XXGF1, telefon prawie nowy z playa
mam problem z odblokowaniem tego telefonu.
próbowałem przez patch (bez odłaczania kabla, wyciagania baterii) - phone not found. fleshował sie bez problemów.
próbowałem też przez direct - na przejsciówce "nie rozpoznano urządzenia usb".
bez przejsciówki 'przekroczone zasilanie koncentartora usb.
w obu przydadkach gdy daje unlock - wyskakuje bład systemu xp z "aplikacją nspro i zostaje ona zamknięta"!!
ćwiczone na dwóch komputerach, wersja nspro najnowasza, jak i starsze, inne szajsungi idą od strzała, wersja tego co mam XXGF1, telefon prawie nowy z playa