Fonia jest prawidłowa, po podkręceniu S2 nie na treści obrazu (jak na AV). Uszkodzona była dioda D421(1N4148) oraz Q241 -2SA1015. Obydwa elementy zlokalizowane są blisko nogi nr 1 układu M513085.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam