Laptop stary ale jary. Nurtująca mnie kwestia to taka czy ma on jakikolwiek przycisk "reset"?
Obszukałem go dokładnie i ja znaleźć nie potrafię. A szukam dlatego, bo czasami przytrafia mu się zawiesić po próbie wyłaczenia na planszy pożegnalnej systemu windows; cały czas jest ona wyświetlana, wtedy nie pozostaje nic innego jak wyjąć akumulatorek.
Obszukałem go dokładnie i ja znaleźć nie potrafię. A szukam dlatego, bo czasami przytrafia mu się zawiesić po próbie wyłaczenia na planszy pożegnalnej systemu windows; cały czas jest ona wyświetlana, wtedy nie pozostaje nic innego jak wyjąć akumulatorek.