Witam, mam problem może ktoś doradzi.
Samochód - Fiat Panda 1.4L 100HP 2007r
Swap na 1.4tjet, odpalone na wiązce silnikowej oryginalnej (1.4L 100HP), sterownik oryginalny (1.4L 100HP) - komunikacja 100%, wszystko działa prawidłowo, zegary, prędkościomierz, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego, abs itd.
Po zmianie na wiązkę silnikową 1.4tjet i sterownik 1.4tjet (immo off - emulator, fiat 500 abarth, wczesniej ten zestaw pracował razem w innym samochodzie) samochód odpala, brak komunikacji po OBD w samochodzie ze sterownikiem silnika (inne moduły komunikacja 100%, po wypięciu emulatora również brak komunikacji), nie działają zegary (prędkościomierz, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego).
Sterownik na stole sie komunikuje.
Do podłączenia sterownika 1.4tjet użyto schematu dostępnego pod nazwą PANDAPTER.
Sterownik 1.4tjet ma oznaczenie ME7.9.10D8
Can i k-line podpięty prawidłowo.
Poratuje ktoś pomysłem?
Samochód - Fiat Panda 1.4L 100HP 2007r
Swap na 1.4tjet, odpalone na wiązce silnikowej oryginalnej (1.4L 100HP), sterownik oryginalny (1.4L 100HP) - komunikacja 100%, wszystko działa prawidłowo, zegary, prędkościomierz, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego, abs itd.
Po zmianie na wiązkę silnikową 1.4tjet i sterownik 1.4tjet (immo off - emulator, fiat 500 abarth, wczesniej ten zestaw pracował razem w innym samochodzie) samochód odpala, brak komunikacji po OBD w samochodzie ze sterownikiem silnika (inne moduły komunikacja 100%, po wypięciu emulatora również brak komunikacji), nie działają zegary (prędkościomierz, obrotomierz, temperatura płynu chłodzącego).
Sterownik na stole sie komunikuje.
Do podłączenia sterownika 1.4tjet użyto schematu dostępnego pod nazwą PANDAPTER.
Sterownik 1.4tjet ma oznaczenie ME7.9.10D8
Can i k-line podpięty prawidłowo.
Poratuje ktoś pomysłem?