Witam,
szukam osoby, która pomogłaby mi przywrócić do życia wzmacniacz diora ws 442, sprawdzałem na wyjściach napięcie i wyszło wszędzie po 0V, końcówki mocy moim zdaniem spaliły się ze 4, ale nie jestem kompetentny. Piszę o tymna forum, ponieważ naprawiać w serwisie jest to nie warte świeczki, chyba, że miałby ktoś do sprzedania podobny; myślę o kolumnach głośnikowych 8ohm 4 x po 65W - tak się stało, że też z Getona
Pozdrawiam serdecznie!
szukam osoby, która pomogłaby mi przywrócić do życia wzmacniacz diora ws 442, sprawdzałem na wyjściach napięcie i wyszło wszędzie po 0V, końcówki mocy moim zdaniem spaliły się ze 4, ale nie jestem kompetentny. Piszę o tymna forum, ponieważ naprawiać w serwisie jest to nie warte świeczki, chyba, że miałby ktoś do sprzedania podobny; myślę o kolumnach głośnikowych 8ohm 4 x po 65W - tak się stało, że też z Getona
Pozdrawiam serdecznie!