Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra A - poprowadzenie kabli

nemo666 10 Cze 2009 08:28 1582 4
  • #1 10 Cze 2009 08:28
    nemo666
    Poziom 21  

Witam. Kupiłem wczoraj wzmacniacz do auta. Mam problem, bo niewiem którędy poprowadzić kabel + od akumulatora do bagażnika. Proszę o pomoc, jakieś foto z zaznaczonym miejscem gdzie mogę wsadzić kabel i wyciągnąć go już w kabinie samochodu, lub jakiś opis. Pozdrawiam

0 4
  • #2 10 Cze 2009 14:59
    cursor
    Poziom 30  

W kadecie przepuściłem przewody miejscem gdzie normalnie linka prędkościomierza wchodzi. Spróbuj zrobić podobnie. Ew. poszukaj jakiś gumowych korków na karoserii u kumpla w passacie znalazłem 3, które się przydały

0
  • #3 10 Cze 2009 15:45
    nemo666
    Poziom 21  

ok kabel poprowadziłem tam gdzie bezpieczniki i ukryłem w progach a powiedz mi jeszcze jak z podłączeniem kabli we wzmacniaczu. mam tam REM GND i +12V. czerwony kabel, który wpuściłem podłączyłem pod +12V a co z REM i GDN?

Moderowany przez Sylwek:

:arrow:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php

Zacznij korzystać z dobrodziejstw wyszukiwarki, dostajesz ostrzeżenia od moderatorów innych działów i ...zero reformowalności.

0
  • #4 10 Cze 2009 17:55
    rmk1976
    Poziom 2  

ja przeprowadziłem nad pedałem hamulca albo sprzęgła już nie pamiętam bo zakładałem 3 lata temu i wyszło mi na wprost akumulatora wiem bo właśnie mam vectrę a

0
  • #5 10 Cze 2009 17:58
    deexica
    Poziom 17  

Mam vectre wiec pomoge. Rem ciagniesz od kostki oryginalnej vectrze jest to kolor czerwony z jakims (chyba bialy) nowe kostki maja kolor niebieski. Rem to maly kabelek ktory powinien byc przy czinczach w srodku.
    GND wez z bagaznika mozliwie jak najkrutrzym kablem w vectrze jest po lewej gruba blacha (obicie tapicerki na niej sie trzyma) i dochodza do niej rozne masy. tam sa 2 dziury ktore obszlifuj jakims papierem i podlacz mase (skrec).

0