mam problemik z tym monitorkiem. brak bialego i czarnego koloru. natomiast jest caly niebieski. brak reakcji na PR-ki przy kineskopie. moze ktos spotkal sie z podobna usterka?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam