logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Niska głośność w telefonie PANASONIC KX-TC1000 - co zrobić?

marcukr 17 Maj 2004 20:37 2016 4
REKLAMA
  • #1 646061
    marcukr
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Ocena: 11
    witam,
    mam problem z tym telefonem, mianowicie jest ledwo słyszalny na maksymalnej głośności. Czy Ktoś z Was miał podobny objaw i doszedł co jest nie w porządku. Da się coś wymienić czy pozostaje oddanie do serwisu?
    Mariusz
  • REKLAMA
  • #2 646186
    infinity
    Specjalista od telefonów
    Posty: 1169
    Pomógł: 5
    Ocena: 32
    standardowy problem. Wkładka do wymiany(głosniczek).
  • REKLAMA
  • #3 646241
    marcukr
    Poziom 11  
    Posty: 30
    Ocena: 11
    a może wiesz gdzie jest szybka możliwość kupienia tego głośniczka?
  • REKLAMA
  • #4 646372
    infinity
    Specjalista od telefonów
    Posty: 1169
    Pomógł: 5
    Ocena: 32
    Generalnie to te wkładki sa małe gabarytem i bedzie ciezko dobrać coś zamiennego. Wymontuj idz do elektronicznego i spróbuj cos dobrać, Wkładka powinna miec cos około 120-130 Ohm. Ewentualnie mozesz udac sie do autoryzowanego serwisu i spróbowac odkupić. Oryginały nie sa tanie. Pozdrawiam
  • #5 649386
    szczoten
    Poziom 17  
    Posty: 333
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    ja radzę to drugie rozwiązanie
REKLAMA