witam,
mam problem z tym telefonem, mianowicie jest ledwo słyszalny na maksymalnej głośności. Czy Ktoś z Was miał podobny objaw i doszedł co jest nie w porządku. Da się coś wymienić czy pozostaje oddanie do serwisu?
Mariusz
mam problem z tym telefonem, mianowicie jest ledwo słyszalny na maksymalnej głośności. Czy Ktoś z Was miał podobny objaw i doszedł co jest nie w porządku. Da się coś wymienić czy pozostaje oddanie do serwisu?
Mariusz