Wylogowała mi się słuchawka i nie wiem jak zalogować.Nie mogę korzystać z telefonu. Jak ktoś ma instrukcję albo wie jak to zrobić, to poproszę probe-72(małpa)o2.pl albo tutaj. Biedę wdzięczny.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam