Witam!!
Mam takie male pytanko. Posiadam telewizorek jak w temacie no i taki z nim problemik ze strasznie dlugo mi sie nagrzewa czasem potrafi nawet i caly dzien tak stac. Ale to juz znalazlem opisy w wczesniejszych postach dlaczego tak sie dzieje. Widac to we wszystkich Funajach jest
najwidoczniej jakas wada fabryczna. Ale teraz moje pytanko ... jak juz mi sie zalaczy telewizorek to potrafi chodzic tak sobie 30-60 minutek i nagle sie sam wylacza i usowane sa z pamieci ustawienia kanalu ktory to wlasnie byl zalaczony. Czy moze to byc rowniez wina elkow na zasilaniu czy moze cos wiecej??
Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory wielkie THX.
Mam takie male pytanko. Posiadam telewizorek jak w temacie no i taki z nim problemik ze strasznie dlugo mi sie nagrzewa czasem potrafi nawet i caly dzien tak stac. Ale to juz znalazlem opisy w wczesniejszych postach dlaczego tak sie dzieje. Widac to we wszystkich Funajach jest
Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Z gory wielkie THX.