#1 524541 29 Lut 2004 10:56 mPromil mPromil Poziom 11 Posty: 48 Pomógł: 1 Ocena: 24 Autor tematu Post #1 524541 29 Lut 2004 10:56 Tv po kilku minutach pracy zaczyna szaleć, nie trzyma pamieci, scisza sie dzwiek, czasami potrafi sie wylaczyc... gdzie szukac przyczyny ?????
#2 524555 29 Lut 2004 11:05 Pantani Pantani Poziom 12 Posty: 40 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #2 524555 29 Lut 2004 11:05 Nie pamiętam tego telewizora,ale w pierwszej kolejności wymieniłbym pamięć eeprom,jeżeli nie to to procesor
#3 524563 29 Lut 2004 11:14 tivi tivi Poziom 16 Posty: 140 Pomógł: 14 Ocena: 7 Pomocny post? (0) Post #3 524563 29 Lut 2004 11:14 Jaki jest w nim PROCEK ?
#4 524567 29 Lut 2004 11:17 modelmar7 modelmar7 Poziom 15 Posty: 227 Pomógł: 14 Ocena: 7 Pomocny post? (0) Post #4 524567 29 Lut 2004 11:17 Zdwcydowanie stawiam na procesor.Nie jest drogi.
#5 524569 29 Lut 2004 11:19 Pantani Pantani Poziom 12 Posty: 40 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #5 524569 29 Lut 2004 11:19 Potwierdzam w tych typach to procki
#6 524727 29 Lut 2004 13:31 Telo Telo Serwisant RTV Posty: 12969 Pomógł: 1505 Ocena: 2332 Pomocny post? (0) Post #6 524727 29 Lut 2004 13:31 Jak dodatkowo wygina znaczki OSD to na 100% procesor częsty przypadek w tych OTVC.Napięcia pomierzone i są OK.np.5V i systemowe.