Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Miele Novotronic W914 - jaki najkrótszy program?

26 Cze 2009 20:24 3581 2
  • Poziom 9  
    Niestety, instrukcja obsługi pralki nie podaje czasów prania na poszczególnych programach. Wybierając program prania np. na 30 stopni kolory/bawełna i wciskając przycisk 'szybkie pranie' wyświetlacz pokazuje prawie 1.5h czasu prania (i tyle tez to 'krótkie pranie' trwa). Czy jest to faktycznie najkrótsze pranie, jakie oferuje ta pralka? Sądziłem, że każda pralka w dzisiejszych czasach (nawet ta sprzed 10-12 lat) ma 30-minutowy lub zbliżony program ekonomiczny. Czy wie ktoś z was może, jak wygląda sytuacja z krótkim programem w przypadku tej pralki?
  • Specjalista - sprzęt MIELE
    Z tej generacji pralek tylko pozniejsza wersja i model W918 ma mozliwosc krotkiego prania tzn. w/w program trwa wtedy 32 min.
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedź. Szkoda, w takim układzie chyba nie zdecydowałbym się na zakup tej pralki. Na tę chwilę omijam problem w ten sposób, że nastawiam program do tkanin b. delikatnych na temp. 30 lub 40 st., trwający ok. 40 minut - co już wygląda dość przyzwoicie. Jak do tej pory nie zauważyłem, żeby ubrania były niedokładnie wyprane. Może jeszcze ktoś mógłby napisać coś o najbardziej ekonomicznej obsłudze tej pralki?