Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAGUAR 4x43-18B876-AC opis podłączenia.

daniel.sz 28 Cze 2009 14:14 2774 5
  • #2 28 Cze 2009 16:51
    szalony.elektronik
    Poziom 12  

Napisz ile pinów masz we wtyczce i z którego Jaguara, bo mam serwisowe schematy to mogę sprawdzić, bo zdjęcia to takie lipne że w sumie nawet niepotrzebnie wrzucałeś, jak nawet pinów nie da się policzyć.

0
  • #3 28 Cze 2009 21:28
    djlj24
    Spec od car audio

Czy to radio ma złącze anteny bo mi wygląda na sam sterownik.

0
  • #4 28 Cze 2009 22:44
    daniel.sz
    Poziom 21  

Witam ma gniazdo ale nie jestem pewien czy do anteny czy do GSM grajek dość ciężki końcówkę mocy ma. Przepraszam za jakość zdjęć ale w pierwszym poście jest link do strony gdzie ładnie widać i radio i złącze. Dzisiaj go nie rozkręcałem zadałem temat bo myślałem ze ktoś walczył już z takim modelem jutro przelecę po pinach i dam znać co i jak.

0
  • Pomocny post
    #5 29 Cze 2009 00:33
    szalony.elektronik
    Poziom 12  

Złącze 20-pin, a nad nim złącza do światłowodu od zmieniarki.
    W załączniku schemat z S-Type 2004 - tylko tam złącze do zmieniarki trochę inne jest, ale też już ze światłowodem.

0
  • #6 18 Lip 2009 20:01
    daniel.sz
    Poziom 21  

Witam ze względu na brak czasu dałem radyjko koledze.Opanował grajka (magiczne cyferki) i pojechało s powrotem do Anglii. U nas chłopaki bardziej bystrzejsi tam tylko serwis Niedawno po raz drugi zostałem szczęśliwym tatą i mały tak daje ognia że kompletnie po pracy przestałem cokolwiek robić trzeba zonie pomóc. Ale to tak na marginesie Dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam Daniel

0
  Szukaj w 5mln produktów