Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung DSB-H370G i działanie bez karty operatora

ppp1980 06 Jul 2009 16:50 9541 7
    ppp1980
    Level 14  
    Witam...
    Czy jakiś posiadacz tunera Samsung DSB-H370G mógł by mi sprawdzić , czy owy odbiornik posiada blokadę Cam Lock???

Chodzi mi o to, czy działa po wyjęciu karty operatora (karty polsatu)...

Szukam taniego odbiornika HD i zastanawiam się nad zakupem w/w
    Sprzedający pisze , że robimy co chcemy, więc, jeśli odbiornik działał by bez karty, była by szansa na zakup taniego FTA HD...

Sprawdzał już ten tunerek ktoś?

Link usunąłem proszę wstawić zamiast niego zdjęcie tunera.
    Regulamin p.10.11 - GKVIDEO
    andpol 33
    Level 38  
    Zależy od wersji softu. Jedne chodzą bez karty, inne tylko z kartą w paszczy. Wersja Loader'a 1.8 chodzi bez karty. Wersja 1.6 tylko z kartą.
    piszcza
    Level 14  
    Mam ten dekoder. Kupowałam w grudniu. Mam wersję 1.8.
    Bez karty chodzą FTA. Z kartą jeszcze kilka programów, między innymi Discovery HD, Polsat2, Polsat Cafe i Polsat Play. Discovery HD miał być w promocji do końca czerwca, ale jeszcze teraz chodzi.
    W każdej chwili można zapłacić i mieć familijny (nieco drożej niż w abonamencie, ale bez żadnych zobowiązań).
    Generalnie za małe pieniądze, całkiem fajny dekoder. Również kanały FTA HD na nim można oglądać, a jest kilka nadawanych
    Ja osobiście polecam.
    7-07-2009 Dzisiaj już niestety Discovery zakodowali...
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Tylko co będzie jeżeli dekoder przejmie nowe oprogramowanie nadawane przez operatora?
    Wtedy LIPA.
    I jeszcze jedno po co wydawać kase na coś co w przyszłości będzie bezużyteczne!
    ecsa
    Level 11  
    Ten dekoder został już skraczony przez "ludzi z sieci".
    Wgrano mu juz jakieś oprogramowanie z angielskiego tunera.
    Jest niezalezny od działań operatora PCyfr. Oczywiscie Box key i RSA
    są potrzebne żeby ogladać ofertę providera i chyba to też wgrano ale na kartę providera. Tuner z nowym oprogramowaniem działa prawidłowo.

Poszukajcie w sieci to znajdziecie. Jeden egzemplarz z nowym softem był wystawiony do sprzedazy na allegro.

pozdrowleńko

ppp1980
    Level 14  
    ale... aktualizacja softu via satelite, chyba ... w przypadku nie używania karty CP nic nie zmieni prawda???
    Jeśli, w dekoderze nie będzie karty, będzie działał jedynie jako FTA i to nie zawsze... to chyba aktualizacja mu nie grozi,co?

Mam zamiar wykożystywać go jedynie jako tuner testowy w instalacjach anten TVsat... Oczywiście, skasować całkowicie wszystkie TP z HotBirda i Astry i używać jedynie TP zaprogramowanych przez samego siebie...
    Dla celów zawodowych wprowadzam tylko kilka TP z danej satelity itp. Czy Panowie z sieci, wydobyli już informacje na temat tego, na jakich częstotliwościach nadawane są nowe softy do tunerów???
    Bo jeśli dekoder pochodzi z CP i ... pracując, nigdy TP polsatu nie zobaczy, nie powinien zassać softu...
    Jak myślicie?
    A po drugie, HD za 189zł to okazja
    dzac4
    Conditionally unlocked
    To wyżucanie kasy.
    A przy szukaniu kanałów i tak załaduje pierwsze CP.
    I tego nie ominiesz.
    Do testów kup sobie coś prostrzego i pewnego.
    Programy HD testowo jako fta nadawane są z astryn i to kilka.
    Tak że żadna okazja!
    ecsa
    Level 11  
    Szanowni elektrodzianie! Od gadania nic nie przybywa.
    zachęcam do kontaktu z osobą która przerabiała taki dekoder, czyli Samsung H370G HD. Podam tylko ze uzywa ksywki "nylek".
    EDIT: Niestety facet nie jest skory do pomocy, odmawia dyskusji na ten temat, szkoda!

pazdrawlieńko