Potrzebuję schemat urządzonka jak w temacie. Chiałbym zdalnie sterować częstotliwością odbiornika radiowego np. za pośrednictwem radiolinii, mając w domu kontroler, gdzie mógłbym płynnie zmieniać czestotliwość w pewnych granicach, lub wywoływać je z pamieci. Transmisja miała by być jednostronna, czyli kontroler -> układ wykonawczy. Taki układ napewno znalazł by szersze zastosowanie niż tylko w moim przypadku. Macie więc może schemat takiego urządzenia, lub działającego na podobnej zasadzie? Oczywiście mogą tez być linki do stron. Jeżeli nic by sie nie znalazło, to można by coś wspólnie pomyśleć nad jego skonstruowaniem.