Witam bardzo serdecznie po raz kolejny
Jak w temacie w momencie startu odbiornika uszkodzeniu ulega HOT (pojawia się na chwilę wysokie). Napięcie systemowe 143,4V na żarówce bez tętnień itp udziwnień. Po stronie sterowania wszystko wydaje się w porządku. Dodam że C518 praktycznie pusty wymieniony z 390n na 360n (nie miałem innego) i przerwa R514. Nie wiem czy to wina traznystora, ponieważ montowany egzemplarz nie miał charakterystycznego napisu TOSHIBA...
Jak w temacie w momencie startu odbiornika uszkodzeniu ulega HOT (pojawia się na chwilę wysokie). Napięcie systemowe 143,4V na żarówce bez tętnień itp udziwnień. Po stronie sterowania wszystko wydaje się w porządku. Dodam że C518 praktycznie pusty wymieniony z 390n na 360n (nie miałem innego) i przerwa R514. Nie wiem czy to wina traznystora, ponieważ montowany egzemplarz nie miał charakterystycznego napisu TOSHIBA...