Witam, zmieniam mieszkanie i tak się składa, że zostałam bez mikrofalówki, a bez tego żyć się przeć nie da;) Co polecacie? Zastanawiam się nad Electroluxem http://www.mixelectronics.pl/zobacz,22742,kat,11,electrolux-ems-26415x-- oraz Boshem http://www.mixelectronics.pl/zobacz,22691,kat,11,bosch-hmt-85mr53--
Ma ktoś z was te modele? Najtańsze nie są, ale tym się akurat nie przejmuję, bo zaoferowano mi atrakcyjne raty, dlatego proszę o radę - jaką mikrofalę wybrać, by posłużyła na ładnych parę lat? Zależy mi, by poza podstawowymi funkcjami miała opcję odmrażania
Ma ktoś z was te modele? Najtańsze nie są, ale tym się akurat nie przejmuję, bo zaoferowano mi atrakcyjne raty, dlatego proszę o radę - jaką mikrofalę wybrać, by posłużyła na ładnych parę lat? Zależy mi, by poza podstawowymi funkcjami miała opcję odmrażania