Witam.
Chciałbym w aucie VW Passat 2005r, autoalarm Clifford challenger NT VW zamontowanym w serwisie, sterowanie z oryginalnych pilotów scyzoryków, zaprogramować ciche zazbrajanie i rozbrajanie. Nie wiem jak to zrobić, może ktoś mi podpowie lub da link z instrukcją do programowania tego alarmu.
Chciałbym w aucie VW Passat 2005r, autoalarm Clifford challenger NT VW zamontowanym w serwisie, sterowanie z oryginalnych pilotów scyzoryków, zaprogramować ciche zazbrajanie i rozbrajanie. Nie wiem jak to zrobić, może ktoś mi podpowie lub da link z instrukcją do programowania tego alarmu.
Moderowany przez Michu10:https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic474775.html