Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bezprzewodowe, porady, sugestie...

17 Lip 2009 14:55 3424 4
  • Poziom 17  
    Witam

(z góry przepraszam za blędy ale klawiatura nie akceptuje mi literki ł)

Jak wspomialem w tytule tematu mam pewien problem, mianowicie sluchawki kablowe jak to bywa w życiu codziennym kabelek pracuje caly czas to się rozpręża to się napręża no i w koncu zmeczenie materialu zrobi swoje i sluchaweczki przestają dzialać .... ost... tzn. w ciagu roku wydalem kolo 500 zl na sluchawki wszyscy polecali kablowki ...rozumiem bo sa tanie i maja b. dobra jakość dzwięku no ale mankament to ten przewód który w kocu musi kiedyś się uszkodzić.

Dlatego zdecydowalem się na sluchawki bezprzewodowe...

Czy ktoś z was, kto mial kontakt lub ma go nadal mógl by mi polecić jakie sluchawki które są godne zainteresowania ? i dlaczego... oczywiscie jakość dzwieku... to u mnie podstawa... jednak nie można sie chyba spodziewać nic wielkiego po bezprzewodówkach...
    i powiedzmy chcial bym zrobić taki podzial cenowy :

1. do 300 zl
    2.do 500 zl

powiedzmy ze sluchawki mogą jak dla mnie max 10- 20 m zasięgu bo więcej nie potrzebuję.

Oczywiście im slabszy szum lub jego brak mile widziany. Napomknę że korzystam z klawiatury i myszki bezprzewodowej, i mam nadzieje że nie mialo by to wplywu na jakość dzwięku w przypadku tych sluchawek.

Z góry dziekuje za pomoc i sugestie .
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    oki czyli jeżeli mam rozumieć dobrze to nie ma takich słuchawek które były by bez szumu w tle ??? nawet hmm np. gdyby słuchawki były by 1 metr od odbiornika ?

Czyli pasmo które wykorzystuje odbiornik hmm ma wiele do życzenia ....
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    oki dzięki bardzo za pomoc uważam że twoja odpowiedz mnie satysfakcjonuje i co najważniejsze podkreśliliście istnienie szumu co mnie całkowicie upewniło że jednak jeszcze nie czas inwestować w radiówki chcąc posłuchać muzyki w dobrej jakości

Dzięki i Pozdr.