Witam!
Kupilem router Asmax AR-704g i mam problem z synchronizacja tego routera z neostrada. Mianowicie caly czas miga dioda ADSL tzn. modem sie nie synchronizuje. Polaczenia Wi-Fi i LAN dzialaja bez problemu. Ponizej umieszczam log z dzialania urzadzenia
Podaje rowniez ustawienia polaczenia z internetem:
Jesli ktos mial takie same problemy lub wie jak to naprawic to prosze o pomoc.
Logi proszę dodawać jako załącznik.
Gusioo.
Kupilem router Asmax AR-704g i mam problem z synchronizacja tego routera z neostrada. Mianowicie caly czas miga dioda ADSL tzn. modem sie nie synchronizuje. Polaczenia Wi-Fi i LAN dzialaja bez problemu. Ponizej umieszczam log z dzialania urzadzenia
Podaje rowniez ustawienia polaczenia z internetem:
Jesli ktos mial takie same problemy lub wie jak to naprawic to prosze o pomoc.
Logi proszę dodawać jako załącznik.
Gusioo.